GZM - Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia


Cały e-commerce w jednym miejscuJustyna Szreter / fot. i-systems

Firma i-systems to lider w tworzeniu dedykowanych rozwiązań e-commerce dla firm handlowych, dystrybucyjnych i produkcyjnych. Specjalizuje się w integrowaniu kanałów sprzedaży oraz obsłudze dużego ruchu. Całość pracy i-systems oparta jest na autorskim oprogramowaniu oraz innowacyjnych rozwiązaniach, które odkrywane są przez wewnętrzny dział R&D.

W zachodniej części Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, w specjalnej strefie przyjaznej firmom IT, w Gliwicach swoją siedzibę ma spółka i-systems. Tutaj powstaje dedykowane, bezpieczne i w pełni skalowalne oprogramowanie dla sklepów internetowych oraz rozwiązania e-commerce dla sektora biznesowego, które kompleksowo obsługują procesy zarządzania firmą.

Potrzeba kluczem do dużego sukcesu

Historia firmy i-systems sięga 2002 roku. Założyciel firmy i obecny Prezes Zarządu - Paweł Jaczewski stworzył wtedy autorską wersję systemu e-commerce i opublikował w sieci jego darmową wersję. System osiągnął niekwestionowany sukces, gdyż w niedługim czasie uzyskał ponad 1000 wdrożeń. To zmotywowało autora projektu do dalszej pracy i zrealizowania pomysłu na firmę produkującą dedykowane oprogramowanie e-commerce dla sklepów internetowych, sieci handlowych, producentów i dystrybutorów. Firma rozwijała się stopniowo i wraz z realizacją kolejnych zleceń rósł kapitał, możliwości inwestycyjne i zasoby personalne. Dziś i-systems to firma wyznaczająca kierunki rozwoju w branży e-commerce.

Kupując w internecie - korzystasz z ich systemów

Spółka i-systems przywiązuje szczególną uwagę do architektury i jakości projektowanego oprogramowania. Rozwiązania systemów sprzedażowych dopasowane są do indywidualnych wymagań branży oraz odpowiadają na aktualne potrzeby inwestycyjne klientów firmy.

Misją i-systems jest budowanie przewagi konkurencyjnej klientów poprzez dostarczenie dedykowanych rozwiązań e-commerce. Dzięki takiemu podejściu, są oni liderami swoich branż i wyróżniają się na tle konkurencji innowacyjnymi i skutecznymi rozwiązaniami.

Kupując w sklepie internetowym nowy garnitur, nowe kolczyki czy wymieniając meble w jadalni na nowe, klienci często korzystają właśnie z systemu stworzonego przez i-systems. Do klientów firmy i-systems należą marki z różnych branż, takie jak: Vistula, W.KRUK, Wólczanka, FASHION HOUSE Group, 5.10.15., Hendi, SCA, Monnari, SF Meble, New Balance czy R-GOL.com.

Wdrażanie pionierskich rozwiązań

Od początku swojej działalności firma i-systems stawia na pionierskie i innowacyjne rozwiązania. W tym celu stworzono niezależny, wewnętrzny dział Research and Development, który odpowiedzialny jest za odkrywanie nowoczesnych narzędzi sprzedażowych sektora e-commerce. Dział prowadzi także prace nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań technologicznych i adaptacją ich do środowiska pracy i-systems, dzięki czemu firma może dostarczać klientom zaawansowane narzędzia oparte o unikalne mechanizmy dla handlu, dystrybucji i produkcji.

Działalność firmy i jej innowacyjne podejście do tworzonych rozwiązań zostało wyróżnione już w wielu konkursach i rankingach. Firma i-systems dwukrotnie znalazła się w rankingu Deloitte Technology Fast 500, jako jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie. W 2017 roku pojawiała się również w rankingu FT1000, organizowanym przez Financial Times i Statista.

Rozwój grupy specjalistów

Głównym kapitałem firmy i-systems jest bogate doświadczenie, wiedza technologiczna i zaangażowanie pracowników. Firmę i-systems na początku tworzyła jedna osoba, dziś jest to zgrany i silny zespół ponad 90-ciu specjalistów, który stale się rozrasta. Wraz z ciągłym rozwojem, firma poszukuje ciekawych i kreatywnych osób, dla których praca w branży IT będzie prawdziwą pasją.

Rozpocznij karierę w i-systems:

Udostępnij artykuł!
Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia: