GZM - Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia


Święta świecą światłem z Zabrza!Gabriela Cerowska / fot. IPB Decoration

Jest takie miejsce w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, które z powodzeniem można nazwać siedzibą Świętego Mikołaja! Tym miejscem jest Zabrze, gdzie powstają wielkie ozdoby, które w Święta Bożego Narodzenia rozświetlają galerie handlowe i place miast na całym świecie. W zabrzańskiej firmie IPB Decoration praca nad ozdobami trwa okrągły rok, a efekty można podziwiać już w 46 krajach na wszystkich kontynentach!

IPB Decoration to firma rodzinna, założona przez małżeństwo Agnieszkę i Bogdana Sawickich w 1992 roku. W ciągu tych 25 lat przedsiębiorstwo znacznie się rozrosło i wybiło się na pozycję lidera branży dekoracji świetlnych. IPB Decoration to suma unikalnych doświadczeń oraz wiedzy profesjonalistów i pasjonatów: projektantów, technologów, logistyków, specjalistów w zakresie sprzedaży, produkcji i usług. Dzięki ich zaangażowaniu firma cały czas się rozwija, podchodzi do realizacji najbardziej ambitnych projektów.

Przez ten czas firma i jej właściciele zdobyli ogrom doświadczenia, jeszcze wzrosło ich zamiłowanie do sztuki oraz znajomość wartości, którymi kieruje się środowisko biznesowe. Wszystko to sprawia, że dzisiejszy sposób działania IPB Decoration można zawrzeć w jednej idei: Art&Biznes.

Sztuka projektowania, sztuka prowadzenia biznesu

Produkty IPB Decoration są nie tylko źródłami światła i ozdobami. Silne powiązania iluminacji i figur przestrzennych z innymi dziedzinami kreatywnymi (takimi jak m.in. moda, architektura czy wzornictwo przemysłowe) sprawiają, że aranżacje firmy stają się prawdziwymi dziełami sztuki.

Sztuka IPB Decoration objawia się nie tylko w projektach i realizacjach, ale również w sposobie prowadzenia firmy. Podczas współpracy przedsiębiorstwo bierze pod uwagę trzy składowe: czynnik technologiczny, biznesowy i ludzki.

Świetlne dekoracje w każdym zakątku świata

IPB Decoration dostarcza swoje rozwiązania i produkty dekoracyjne na wszystkie kontynenty. Firmowy asortyment i potencjał projektowy pozwalają na realizację projektów dla najbardziej prestiżowych miejsc i obiektów w prawie 50 krajach, m.in. w Japonii, RPA czy Brazylii.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z klientami z całego świata, dla IPB Decoration dekoracje przestrzenne to przede wszystkim praktyczne narzędzie do wprowadzania zmian w przestrzeni. To możliwość stwarzania niepowtarzalnego i unikalnego klimatu miejsc, w których aż chce się przebywać.

Iluminacje jako realizacja strategii marketingowej miast i obiektów

IPB Decoration jest partnerem w realizacji strategii marketingowych miejsc i obiektów. Tworzy aranżacje „malowane światłem”, opowiada wyjątkowe historie, wzbudza niezapomniane emocje. Za pomocą spektakularnych konstrukcji sprawia, że miasta ożywają i nabierają odświętnego wymiaru, galerie handlowe są chętniej odwiedzane, a wydarzenia nabierają prestiżu.

Sztuka kreowania przestrzeni to nieustająco zmieniająca się materia. Dzięki otwartym umysłom, licznym podróżom oraz kontaktom z partnerami z całego świata projektanci IPB Decoration doskonale rozumieją, że każdy z klientów oczekuje czegoś wyjątkowego.

Świadomość pojawiania się nowych trendów oraz plastycznych materiałów pozwalających na urzeczywistnienie innowatorskich wizji pozwala na proponowanie klientom rozwiązań zgodnych z najnowszymi tendencjami estetycznymi.

IPB Decoration w projekty wkłada całą swoją wiedzę i doświadczenie, realizując swoją misję i wspierając miasta oraz obiekty komercyjne w przekazywaniu swoich wartości za pomocą niepowtarzalnych świetlnych dekoracji.

Rozpocznij karierę w IPB Decoration:

Udostępnij artykuł!
Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia: